online

29.05.2023 16:47   Життя громад

523

На Одещині депутати міськради вирішили ліквідувати дві гімназії та один дитсадок

Депутати Балтської міськради

У Балтській громаді оптимізують мережу освітніх закладів

На Одещині депутати Балтської міськради Подільського району вирішили ліквідувати дві гімназії та один дитсадок.

Про це повідомила Подільська райдержадміністрація.


Зазначається, що 29 травня за дорученням начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка його перший заступник Оксана Лобода взяла участь у засіданні чергової сесії Балтської міської ради.

Депутати, зокрема, розглянули й ухвалили рішення з таких питань: про ліквідацію Коритненської, Козачанської гімназій та закладу дошкільної освіти ясла-садок № 8 «Теремок».

Натомість сесія вирішила створити Козачанський заклад дошкільної освіти ясла-садок «Малятко».

У свою чергу заступник голови РДА Вадим Мегіс в режимі відео-конференції взяв участь у засіданні регіонального оперативного штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери області до роботи в зимових умовах 2023-2024 років, що проводилась під головуванням заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Підгайного.

Аналіз підготовки до нового опалювального сезону в регіоні зробили директор департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності ОДА Антон Шалигайло та генеральний директор АТ «ДТЕК «Одеські електромережі» Дмитро Григорьєв.

У свою чергу голови райдержадміністрацій, міських територіальних громад звітували про заходи з фізичного захисту об’єктів критичної інфраструктури області та забезпечення альтернативними джерелами електроенергії для безперебійної роботи котелень закладів соціально-культурної сфери та підприємств тепло- та водопостачання.

Вам може бути зацікавим:

В Одеській області відремонтували дорогу стратегічного значення Т-16-11

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення