online

24.05.2023 08:34   Життя громад

441

В Одеській області відремонтували дорогу стратегічного значення Т-16-11

Для 25 тис жителів Подільського району дорога є єдиним автомобільним сполучення з райцентром

В Одеській області відремонтували дорогу стратегічного значення Т-16-11, повідомила на своїх інформаційних ресурсах Подільська райдержадміністрація.

«Через вкрай незадовільний стан автомобільної дороги Т-16-11 на ділянці між містами Кодима і Балта, Подільської РДА дійшла згоди зі службою відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області щодо виділення коштів та виконання поточного ремонту асфальтобетонного покриття. Ця автомобільна дорога має стратегічне значення для сфери оборони, охорони здоров’я, освіти, агропромислового комплексу, логістики тощо та є єдиним автомобільним сполученням з районним центром – м. Подільськ для понад 25000 жителів», - мовиться у повідомленні райдержадміністрації.


Раніше повідомлялося, що Красносільська сільрада Одещини передбачила кошти на продовження поточного ремонту доріг на території громади, серед яких найпроблемніша дорога на громади між  селами Кубанка та Павлинка.

Натомість у смт Доброслав застелили асфальтом одну з найдовших вулиць селища - проспект Незалежності.

За повідомленням голови Арцизької міськради Сергія Парпуланського, в громаді розпочали ямковий ремонт доріг повітряно-струменевим методом.

А в селищі Петровірівка Березівського району на трикілометровий ділянці дороги Р-71 тривають роботи з ліквідації руйнувань та деформацій дорожнього покриття на ділянці дороги Р-71. Місцева громада фінансує  ремонтні роботи на аварійному відрізку.

Вам може бути зацікавим:

На Одещині міськрада підготувала пляж до сезону відпочинку

В Одеській області втілюють 16 молодіжних проєктів

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення