online

11.05.2023 14:32   Життя громад

793

На Одещині голова ОТГ привітав жителів з придбанням екскаватора JCB 3CX

Долинська сільрада купила техніку за кошти свого бюджету

Голова Долинської сільради Подільського району 11 травня привітав громаду з придбанням екскаватора JCB 3CX.

Про це повідомила на своїх інформаційних ресурсах Подільська РДА.


«Шановна громадо, шановні долинчани! Від себе особисто хочу привітати всіх вас з подією, про яку ми давно мріяли та чекали. Комунальне підприємство "Долинське" придбало екскаватор навантажувач JCB 3CX. За активної позиції керівництва та підтримки депутатів сільської ради, з бюджету було виділено кошти на придбання техніки, яка буде активно залучатися до робіт задля покращення благоустрою території громади. Тож вітаю всіх з даною подією. Разом зробимо нашу громаду чистою, привабливою і комфортною для проживання та відпочинку. З повагою, Долинський сільський голова Дмитро Церна."

Також сільрада повідомила, що днями за ініціативи та сприяння сільського голови Д. Церни біля місцевого будинку культури  відбулася циркова вистава пересувного Київського державного ЦИРКУ-ШАПІТО "ОРБІТА".

«Для мешканців громади це дійсно подія, адже діти побачили цікаві виступи, були задіяні в іграх,  смакували солодкою ватою та газованою водою, купували різноманітні іграшки, фотографувалися з клоуном, гойдалися під куполом на гойдалці та яскраво розфарбовували обличчя. І дорослі і малі з посмішкою на обличчі та масою задоволень залишили цирковий майданчик!», - ідеться в інформації сільради.

Довідка

Долинська сільська громада утворена на підставі розпорядження №720-р КМУ від 12.06.2020 року «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Одеської області». Три роки тому до території Долинської сільської ради Ананьївського району була приєднана частина Ширяївської ОТГ, а саме села Олександрівка, Григорівка, Трудолюбівка, Гребенюки, Флоринське та Канцурове. В цій ОТГ мешкає близько  4 тис осіб.

Це може вас зацікавити:

Жителі сіл Одещини запропонували голові ОТГ свої кандидатури на посаду старости

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення