online

19.03.2024 16:46   Міжнародна солідарність

1764

На Одещині громада максимально використовує міжнародні ресурси для реалізації різних проєктів

Доброславська громада успішно залучає міжнародних партнерів для реалізації різних проєктів

Багато вже реалізовано, ще більше проєктів планують втілити у життя

На Одещині Доброславська громада максимально використовує міжнародну підтримку для реалізації різних проєктів. Так, за підтримки проєкту  USAID ГОВЕРЛА ця ОТГ працює над розробкою комплексного просторового плану.

Про це в соціальній мережі повідомила селищна рада.


«18 березня відбулася стратегічна сесія з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Доброславської селищної територіальної громади, в якій взяли участь багато представників органів місцевого саомврядування, комунальних підприємств, закладів освіти, культури, охорони здоров'я, громадського сектору, сусідніх територіальних громад, депутатів селищної та районної рад, представників обласної та районної адміністрацій. USAID ГОВЕРЛА представляли регіональні координатори та експерти В’ячеслав Голинський і Катерина Степчук, інші фахівці проєкту. Вони працювали з кожною з шести груп учасників, які після емоційного обговорення представляли свої візії майбутнього Доброславської громади. Це був надзвичайно цікавий і корисний досвід. Зібравши всі напрацювання команд, фахівці ГОВЕРЛИ разом з членами робочої групи будуть працювати над розробкою комплексного плану - одного з найважливіших стратегічних документів громади», - мовиться в інформації органу місцевого самоврядування селища Доброслав.

Довідково

Проєкт «Говерла» працює з багатьма областями України та передбачає надання близько 30 грантів для фінансування успішних концепцій органів місцевого самоврядування, тривалість реалізації гранту може становити від 6 до 24 місяців.

Щомісяця проводяться засідання комітету з оцінки концепцій, отриманих за попередній місяць. Остаточний строк подання концепцій 30 вересня 2024 року.

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» проведе 15 травня онлайн інфосесію, де потенційні заявники зможуть поставити запитання та отримати детальну інформацію щодо реалізації своїх заявок.

Варто зазначити

20 березня 2024 року в селі Кремидівка Добросласька громада відкриє перший в цій ОТГ простір спільнототворення "DobroHub: простір щасливих людей", який реалізовано в рамках грантового проєкту "Communstses rebuilding" - "Створення центрів спільнототворення" за фінансової підтримки Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) та ГО "CEDOS". Мешканці Кремидівського старостинського округу матимуть можливість корисно і цікаво проводити дозвілля, бо тут для цього створені всі умови.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:   

В Одеській області на ярмарку молодіжних проєктів "Небайдужі" 15 команд презентували свої роботи 

 Інші новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення