online

07.03.2024 09:28   Життя громад

767

В Одеській області на ярмарку молодіжних проєктів "Небайдужі" 15 команд презентували свої роботи

Учасники ярмарку молодіжних проєктів в селищі Доброслав

У селищі Доброслав Одеського району відбувся черговий форум ідей молоді

За повідомленням Доброславської селищної ради Одеської області в соціальній мережі, тут відбувся вже четвертий щорічний Ярмарок молодіжних проєктів "Небайдужі».

«15 команд небайдужих представили журі та потенційними інвесторами свої ідеї, що охоплюють такі важливі напрямки, як екологія, спорт, туризм, освіта, культура, волонтерство, історія, військово-патріотичне виховання.


Цьогорічним відзначенням стало представлення спільного проєкту молоді Доброслава та курсантів Одеської військової академії "Разом до Перемоги", що привернуло увагу та отримало високу оцінку журі.

Кожна презентація вражала своєю глибиною, актуальністю, аргументованістю та креативністю, підкреслюючи талант і наполегливість молоді. Цей захід не лише збагатив громаду новими ідеями, а й став платформою для молодих творчих розквітів.

Попереду на молодіжні команди чекає багато роботи щодо реалізації своїх ідей.

Такі ініціативи є важливим елементом розвитку молодіжного потенціалу та соціальної активності в громаді. Вони сприяють розвитку креативності, лідерських навичок та підприємницького мислення серед молоді. Крім того, такі заходи стимулюють розвиток новаторських ідей та проєктів, що сприяють вирішенню актуальних проблем в громаді.

Ініціювання подібних заходів допомагає залучати молодь до активної участі в громадському житті, формувати позитивний образ місцевого співтовариства та сприяти розвитку інноваційних рішень для різних сфер життя», - йдеться в інформації органу місцевого самоврядування .

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Культурний десант ЗСУ завітав з концертом до лідерів волонтерського руху Одещини

Інші новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення