online

22.09.2023 09:11   Освіта

5065

На Одещині жителі закликають владу ОТГ припинити цькувати директора школи

У селищі Петрівка Великобуялицької ОТГ звинувачують керівника освітнього закладу Ярослава Дакуса в неіснуючих гріхах

Протягом вересня 2023 року в цьому населеному пункті тільки й розмов про конфлікт посадових осіб громади та адміністрації школи №2. Серед звинувачень на адресу директора – погана підготовка шкільного підвального приміщення для укриття від повітряних загроз.

Проте громадськість Петрівки вважає це упущенням у роботі саме керівного складу місцевої ОТГ, і закликає владу братися невідкладно за роботу, а не перекладати свої прямі обов’язки на школу.


В інших громадах Одещини вже впоралися або закінчують впорядковувати захисні споруди, а в Петрівці до цієї роботи не приступали.

Так, у Затишанській громаді, як і у Великобуялицькій ОТГ, теж три школи, всі вони мають належні захисні споруди. Перед початком нового навчального року високу оцінку стану укриттів у цій ОТГ дав голова Роздільнянської райдержадміністрації Сергій Приходько.   

У свою чергу голова Доброславської громади Людмила Прокопечко 20 вересня в соцмережах повідомила, що у трьох укриттях освітніх закладів практично завершені всі будівельні роботи.

«Тепер очікуємо погодження представників ДСНС і зможемо запускати навчальний процес в режимі офлайн», - ідеться в інформації Л. Прокопечко.

Щодо ситуації навколо школи №2 селища Петрівка Великобуялицької ОТГ, тут громадськість містечка закликає Березівську райдержадміністрацію, департамент освіти облдержадміністрації стати арбітрами у конфлікті місцевої влади та директора закладу.

Раніше повідомлялося, що Департамент освіти і науки Одеської облдержадміністрації критично оцінив роботу Роздільнянської міської ради щодо неналежної підготовки захисних споруд у школах і дитсадках м. Роздільна.

Вас може зацікавити:

Після корупційного скандалу з попередником повноваження голови ОТГ в Одеській області перейшли до Олега Жируна

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення