online

31.10.2023 17:31   Життя громад

1439

На Одещині жителям ОТГ дають РВ-токени за добрі справи

Вартість 1 РВ-токена становить 50 грн

На Одещині жителям Арцизької ОТГ дають РВ-токени за добрі справи.

Про це повідомила прес-служба органу місцевого самоврядування в м. Арциз.


Зазначається, що в цій громаді запроваджено пілотний проєкту «Системи Токенів Громадян».

На цьому тижні до проєкту долучилися працівники закладів освіти міськради. Зокрема, працівники відділу освіти, молоді та спорту стали донорами крові та за свої добрі справи отримали РВ-токени.

У міськраді зазначили, що мешканці громади, які роблять добрі справи, отримують за це РВ-токени – умовний цінний папір, вартість 1 РВ-токена становить 50 грн.

«Власники токенів отримують право розпоряджатися коштами благодійного фонду «Молода громада» та їх партнерів. У подальшому ці кошти можна вкласти у реалізацію корисного для громади проєкту. За корисні справи можна отримати РВ-токени прямо зараз. Це "Донорство" - передбачено всього 150 токенів, "Благоустрій Освітнього парку" - 60 токенів, благодійний проект "Разом до Перемоги"- передбачено 150 токенів. Фіксація добрих справ та нарахування РВ-токенів відбувається командою проекту в онлайн-журналах», - зазначили в Арцизькій міськраді.

Раніше повідомлялося, що днями Арцизьку громаду відвідали депутати німецького Бундестагу. А 31 жовтня 2023 року голову громади Сергія Парпуланського разом з гостями з Німеччини прийняли посадовці Одеської ОДА.

Вас може зацікавити:

На Одещині юні музиканти Андрій і Артем на сільському перехресті за дві години зібрали 2711 гривень для перемоги

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення