online

25.06.2023 12:35   Туризм

465

На Одещині молодята свої весільні фотосесії роблять на платановій алеї (фото)

Парк «Дністер» Біляївської громади став бажаним місцем відпочинку

На Одещині молодята свої весільні фотосесії роблять на платановій алеї.

Про це повідомила на своїх інформаційних ресурсах Біляївська міська рада.


«Відпочити, послухати спів птахів, поспілкуватись з друзями, а ще - зробити чудові фото можна в парку "Дністер". Навесні, в рамках двомісячника з благоустрою, парк «Дністер» привели до ладу. Розчистили від порослі дерев, прибрали сухе листя, а нещодавно на платановій алеї встановили десять лавок. Хочемо поділитися гарним спостереженням, яке примітили працівники міської ради, а саме - весільної фотосесії на нещодавно облаштованій платановій алеї в парку «Дністер». Молодята, зареєструвавши свій шлюб, влаштували свою весільну фотосесію на платановій алеї. А ще тут полюбляє проводити час дітвора», - мовиться у публікації органу місцевого самоврядування міста Біляївка.

Раніше повідомлялося, що у селі Адамівка Іванівської селищної ради на місці піщаного кар’єру утворився ставок, який нині став бажаним місцем відпочинку для місцевих жителів та туристів. Тут до послуг відпочиваючих - лісові насадження, човни, садово-паркові споруди, столи, шезлонги, ігрові майданчики.

Натомість до смт Доброслав все більше вирушає туристів. Казкове селище області запрошує відвідати та здійснити прогулянки багатьма тематичними локаціями. Тут пропонують для огляду сквери «Бабусин садочок», «Перлина Доброслава», Української пісні, парки «Японський сад», болгарської культури «Тракія», «Закоханих сердець», «Дубай-парк», «Щедрик», меморіальний комплекс жертв Голодомору і політичних репресій, Алею Слави, Мистецьку алею та інші артоб’єкти.

Вас може зацікавити:

Програмою відзначення Дня казкового селища на Одещині передбачені триденні заходи

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення