online

21.06.2023 21:21   Життя громад

450

Програмою відзначення Дня казкового селища на Одещині передбачені триденні заходи

З 6 по 8 липня смт Доброслав відзначатиме річницю свого заснування

Програмою відзначення Дня селища Доброслав, що на Одещині передбачені триденні заходи (на фото внизу).

Про це в соціальних мережах повідомила голова селищної ради Людмила Прокопечко.


«Дорогі друзі, незабаром ми відзначатимемо день Доброслава. На жаль, через війну ми не можемо проводити масштабні велелюдні заходи, але ми підготували для вас цілу низку локальних заходів. Ми постаралися зробити так, щоб ці заходи були потрібними і цікавими для всіх категорій наших мешканців і гостей Доброслава та задовольнили найвибагливіші смаки. Ознайомившись з програмою, ви зможете обрати для себе те, що вам найбільше до вподоби, або ж відвідати всі заходи. Чекаємо всіх. Будемо раді зустрічі з вами», - мовиться у дописі Л. Прокопечко.

Варто зазначити, що до Доброслава все більше вирушає туристів. Влада селища запрошує відвідати та здійснити прогулянки тематичними локаціями. Це і парки «Японський сад», болгарської культури «Тракія», «Закоханих сердець», «Дубай-парк», «Щедрик», сквери «Бабусин садочок», «Перлина Доброслава», Української пісні, меморіальний комплекс жертв Голодомору і політичних репресій, Алея Слави, Мистецька алея та ще чимало цікавих та оригінальних артоб’єктів.

Варто зазначити, що перше поселення на місці теперішнього Доброслава датоване 1802 роком. Тоді поміщик Полтавської губернії Антон Кодинцев купив тут землю і переселив частину своїх кріпаків. Населений пункт отримав назву власника – Антоново-Кодинцеве.

За радянської доби селище мало назву Комінтернівське, тривалий час воно було районним центром. 14 липня 2016 року селище перейменували на Доброслав, який нині є адміністративним центром однойменної територіальної громади, до складу якої також входять села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки.

Це може вас зацікавити:

На Одещині у заплаві річки Великий Куяльник відкрився центр відпочинку

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення