online

27.06.2024 10:13   Життя громад

2381

На Одещині ОТГ проведе «День бюджету громади»

Запрошення на День бюджету Арцизької громади

Для тих хто хоче більше знати про формування фінансового плану Арцизької громади

Арцизька громада Одеської області запросила жителів ОТГ на «День бюджету громади».

Про це повідомив міський голова Сергій Парпуланський.


«Хочете дізнатися, як формується бюджет громади? На що витрачається? Звідки береться? Як розподіляється? Тоді запрошуємо на інформаційно-пізнавальний захід «День бюджету громади», який пройде у цю п’ятницю, 28 червня, для широкого загалу.

"День бюджету громади" - це презентація бюджету за 2024 рік та збір пропозицій від громадян до бюджету громади на 2025 рік.

Що буде цікавого: з 10:00 проведемо вікторину для мешканців на ринковій площі, розповсюдимо буклету з даними, які комплексно та у зрозумілій формі інформують про бюджетний процес, та як жителям громади брати у ньому участь.

Із 12:00 – урок фінансової грамотності для школярів і молоді громади,  гра «Kahoot!», квест «Я – король бюджету», проведемо вікторину «З бюджетом на ТИ» для учасників проєкт «Друге дихання» у всіх населених пунктах громади.

Нагадаю, в цьому році Арцизька міська рада стала учасницею проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я», який впроваджується Громадським партнерством "За прозорі місцеві бюджети" в рамках HOVERLA / проєкт USAID в Україні. Метою проєкту є збільшити залучення громадян до бюджетного процесу в громадах. Також паралельно у громаді триває збір пропозицій до бюджету на 2025 рік. Вже зараз ви можете надати свою пропозицію або ідею, яку б хотіли реалізувати у будь-якій сфері життєдіяльності громади», - розповів С. Парпуланський.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Жителі Одещини передали захисникам України електронні тренажери ППО на 3 млн грн

Одещину на всеукраїнському рівні знову представлятиме ліцей №5

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення