online

09.05.2023 18:33   Соціальний захист

726

На Одещині ОТГ видає набори дитячого харчування для 664 дітей зі статусом ВПО

В Авангардівській громаді до цієї роботи залучили ЦНАП

На Одещині Авангардівська селищна рада видає набори дитячого харчування для 664 дітей зі статусом ВПО.

У повідомленні органу місцевого самоврядування з турботою про нових наймолодших жителів громади другий тиждень поспіль у ЦНАПі триває видача наборів дитячого харчування та санітарно-гігієнічних засобів для дітей з сімей внутрішньо-переміщених осіб.


У пакунках – суміші, каші з різноманітними смаками, підгузники, пелюшки та вологі серветки передано батькам діток віком від кількох місяців до 3-4 років, які перебралися на тимчасове проживання до громади з охоплених війною територій.

«Допомогу надано у співпраці з районна державна адміністрація, а також завдяки жителям німецького міста Бад-Верісгофен, які, перейнявшись ситуацією в Україні, зібрали кошти та закупили дитяче харчування і засоби гігієни для українських малюків», - ідеться у повідомленні селищної ради. Наразі в нашій громаді проживає 664 дитини, які мають статус ВПО. Разом продовжуємо допомагати, аби у кожної дитини було якнайбільше приводів для щасливих усмішок», - ідеться у повідомленні селищної ради.

Всього тут зареєстровано 4135 біженців війни.

Раніше повідомлялося, що у першому кварталі року громада виплатила зі свого бюджету одноразову грошову допомогу у розмірі 30 тис грн кожному із 41 мешканця населених пунктів ОТГ, які мобілізовані на військову службу.

Довідка

До складу цієї громади крім смт Авангард входять населені пункти Радісне, Хлібодарське,  Прилиманське і Нова Долина.

Це може вас зацікавити:

У селі Одеської області підприємець відкрив новий бізнес

Дружина загиблого захисника доклала 85 тис грн на квадрокоптери для ЗСУ

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення