online

11.04.2023 11:44   Економіка і фінанси

317

У селі Одеської області підприємець відкрив новий бізнес

в с. Прилиманське

У селі Прилиманське запрацювала автомийка самообслуговування

У Авангардівській селищній громаді Одеської області підприємці відкривають новий бізнес.

З цього приводу орган місцевого самоврядування в Авангарді розповсюдило інформацію такого змісту:


«Радіємо, що в нашій Громаді підприємці відкривають нові об‘єкти. Сьогодні в с. Прилиманське відкрилась автомийка самообслуговування. Заохочуємо та підтримуємо, щоб на території громади будувалися і реалізовувалися нові об'єкти для жителів громади. Розвиток бізнесу є одним із пріоритетних напрямів сталого розвитку нашої громади, а підприємці, що створюють робочі місця – це найкраща надія і підтримка економіки. Головна запорука цього – прозорість діалогу керівництва громади та бізнесу», - мовиться у прес-релізі селищної ради.

Новий підприємницький проєкт запрацював у селі Прилиманське.

Варто зазначити, що за повідомленням департаменту економічної політики та стратегічного планування облдержадміністрації, за час війни в області понад 12 тисяч громадян відкрили ФОПи.

«Війна змінила також й напрямки діяльності малого та середнього бізнесів. Так, перед початком повномасштабного вторгнення перше місце за кількістю реєстрацій нових ФОПів посідав КВЕД «Комп’ютерне програмування, консультування та пов’язана з ними діяльність», а категорії «Надання інформаційних послуг» та «Надання інших індивідуальних послуг» обіймали третю та четверту позиції. Очевидно, що відновлення ділової та бізнес активності допомагає тримати економічний фронт. І підприємці роблять для цього все можливе», - зазначили в економічному департаменті ОДА.

В облдержадміністрації також проінформували, що представники малого та середнього бізнесу області мають можливість отримати гранти по 10 тис євро на розвиток бізнесу в рамках програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».

Це може вас зацікавити:

В Одесі на ринку «Початок» 50 роботодавців пропонували вакансії

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення