online

11.06.2023 07:57   Соціальний захист

354

На Одещині ОТГ запровадить посаду помічника ветерана

У новому «Ветеран-хабі» керівництво Доброславської громади провело зустріч з оборонцями України від рашистів

На Одещині Доброславська селищна громада запровадить посаду помічника ветерана, повідомила голова селищної ради Людмила Прокопечко.

Зазначається, що 9 червня у новому «Ветеран-хабі» відбулася зустріч ветеранів війни з керівництвом громади та працівниками відділу соціального захисту населення.


«Обговорили низку питань, що стосуються соціального захисту ветеранів:  оформлення пільг з оплати житлово-комунальних послуг учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни, питання постановки на квартирний облік, забезпечення житлом осіб, які потребують поліпшення житлових умов, а також питання призначення грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей. Розмова вийшла щирою і конструктивною. Враховуючи побажання ветеранів, такі зустрічі ми будемо проводити регулярно. Розраховуємо також на нашу ефективну співпрацю з Міністерством у справах ветеранів. Говорили також про запровадження в громаді посади помічника ветерана», - розповіла Л. Прокопечко.

Також керівник органу місцевого самоврядування в смт Доброслав сповістила, в п’ятницю, 9 червня, було дві великі відправки допомоги. Дві машини вирушили на  Бахмут, до військових, а ще дві - на Херсон, до громад, що постраждали внаслідок підтоплення.

«Дякую всім, хто не втомлюється допомагати, бо разом ми - сила!», - сказала очільник громади.

Нагадаємо

До складу цієї ОТГ входять смт Доброслав та села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки, в яких разом мешкає 15 тис осіб.

Вам може бути зацікавим:

Голова ОТГ з Одещини: жителям Херсонщини потрібні газові пальники, ліхтарі, гумові чоботи, одяг

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення