online

20.02.2024 20:17   Соціальний захист

1097

На Одещині ОТГ зменшила на п’ять років надання щомісячної грошової винагороди за віком

Працюють депутати Затишанської ОТГ Одеської області

Раніше додаткову грошову допомогу Затишанська громада своїм жителям надавала з настанням 80 років

Затишанська громада Одеської області за результатами роботи сесії селищної ради вирішила зменшити надання щомісячної грошової винагороди на п’ять років.

Про це повідомив орган місцевого самоврядування селища Затишшя Роздільнянського району.


Зазначається, що на сесії тривалим і предметним був розгляд питання про внесення змін до програми соціального захисту населення.

У підсумку депутати громади вирішили виплачувати щомісячну матеріальну допомогу всім жителям громади, яким виповнилося 75 і більше років. Раніше на такі виплати мали право мешканці від 80-річного віку.

Крім зазначеного, збільшено  розмір одноразової виплати для військовослужбовців. З місцевого бюджету надаватимуть грошову підтримку не лише мобілізованим, а й контрактникам. Відтепер одноразова матеріальна допомога становитиме 10 тисяч гривень, що на чотири більше від попередньої.

Велику увагу депутати приділили питанню змінам комплексної програми розвитку освіти своєї громади. Вирішили підвищити розмір стипендій учням, які успішно складуть національний мультипредметний тест. Також селищна рада заохочуватиме  виплатами й іншим відмінникам навчання.

Чекає Затишанську ОТГ й трансформація мережі закладів загальної середньої освіти. Зокрема, в громаді буде створено ліцей у результаті реорганізації Перехрестівського та Торосівського освітніх закладів.

Раніше повідомлялося, що на Одещині привітали грошовими сертифікатами батьків з народженням дітей. 

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:   

Провідна громада Одещини нагородила обдарованих школярів у номінаціях освіта, культура і спорт

Останні новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення