online

10.02.2024 16:05   Життя громад

338

На Одещині привітали грошовими сертифікатами батьків з народженням дітей

На Одещині привітали батьків з народженням дітей

Така традиція притаманна багатьом ОТГ області

На Одещині привітали грошовими сертифікатами батьків з народженням дітей. Про це повідомляє кореспондент інформагенції «Пульс Одещини».

З цього приводу Авангардівська селищна рада у соцмережі опублікувала відповідну інформацію.


Орган місцевого самоврядування, зокрема, повідомив, що в  цій ОТГП продовжують гарну традицію вітати новонароджених мешканців та іх батьків.

Так, селищний голова Сергій Хрустовський 8 лютого вручив грошові сертифікати батькам наших маленьких мешканців і побажав діткам рости здоровими.

Зазначається,  що:

в родині Машичевих Ігоря та Тетяни з Хлібодарського, народився первісток, син Олександр. Батько знаходиться на військовій служб

родина Кириленко Віталія та Ольги з Авангарду стала багатодітною. У них народився син Нестор. Молоді батьки виховують ще трирічного сина Лук’яна та півторарічного сина Гордія.

в родині Стукало Віктора та Ольги народився син Михайло. Батьки виховують ще старшу семирічну доньку Аріну.

в сім’ї Чоботарів Володимира та Дар’ї народився первісток, син Мирон.  Сім’я проживає в Новій Долині, батько дитини працює водієм в Центрі безпеки громадян Авангардівської громади.

У багатодітній сім’ї Костянтина та Євгенії Гожий народився син Сильвестр. Це вже четверта дитина в родині! Батьки виховують ще старших Модеста, Аріану та Олександру. Родина проживає в Авангарді, батько дітей працює в КДЮСШ "Авангард" ТГ тренером - викладачем КДЮСШ «АВАНГАРД» БОКС.

Селищна рада зазначає, що у громаді є чинною на 2024 рік  програма підтримки молодих батьків. Їм надаватимуть матеріальну допомогу в розмірі 25 тисяч гривень на кожну новонароджену дитину в родині цивільних батьків або 35 тисяч гривень на кожну новонароджену дитину в родині, в якій хоча б один із батьків - військовослужбовець.

Також зазначається, що допомога надається для придбання необхідних дитячих товарів, засобів гігієни та догляду, продуктів харчування, іграшок тощо.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

В Одеській області донька витурює з власного будинку 70-річну матір 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення