online

11.07.2023 17:53   Безпека

445

На Одещині призначили нового начальника районного управління поліції

Подільське районне управління поліції очолив підполковник Олег Жуковський

11 липня 2023 року начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області Іван ЖУК представив нового начальника Подільського районного управління поліції ГУНП в Одеській області підполковника Олега Жуковського.

На це представлення були запрошені начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло ЛАЗАРЕНКО, керівництво Подільського районного управління ГУ ДСНС, Подільської окружної прокуратури, особовий склад Подільського районного управління Національної поліції, співробітники Подільської РДА, голови громад району.


Зазначається, що Іван Жук відзначив високі професійні та особисті якості, значний досвід роботи, відданість справі новопризначеного керівника.

Натомість голова Подільської РДА Михайло Лазаренко висловив впевненість, що особовий склад поліції району і надалі з честю й гідністю виконуватиме поставлені завдання в сфері забезпечення правопорядку, ефективної протидії злочинності, створення безпечних умов для життя громадян, захисту їх прав та інтересів.

Новий керівник поліції Подільського району запевнив, що виправдає покладені на нього сподівання та гарантуватиме безпеку в районі, буде працювати над зміцненням довіри людей до поліції.

Вас може зацікавити:

Голова сільради з Одещини закликала замість нарікань брати коси і допомагати боротися з бур’янами

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення