online

06.02.2023 17:00   Влада

270

На Одещині ревізори 6 лютого знайшли порушення в роботі гуманітарного штабу

Апарат Савранської ОТГ

На Одещині ревізори Подільської  РДА 6 лютого знайшли порушення в роботі гуманітарного штабу Савранської громади.

В райдержадміністрації розповіли, що за дорученням голови Михайла Лазаренка  його заступник та начальник відділу освіти, охорони здоров’я культури та спорту, головний спеціаліста фінансового відділу здійснили перевірку діяльності гуманітарного підрозділу селищної ради.


Робоча група вивчила документообіг з питань отримання гуманітарної допомоги, що надійшла на баланс територіальної громади, умови її обліку та зберігання, а також маршрути видачі допомоги внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають на території громади.

Виявленні порушення комісія РДА зажадала від селищної ради негайно усунути та дотримуватися наданих рекомендацій, вказала на конкретні факти несвоєчасної видачі, комплектування продуктових наборів.

В свою чергу керівник району суворо попередив посадовців органу місцевого самоврядування про відповідальність за виявлені порушення у роботі гуманітарного штабу.

Раніше повідомлялося, що із 12 громад Подільського району найгірші справи саме в Савранській ОТГ. Тут не склалися відносити голови громади Сергія Дужія з депутатським корпусом та активом громади.

Велику порцію критику почуло керівництво Саврані за зібранні активу, в роботі якого взяли участь народний депутат Степан Чернявський та голова районної військової адміністрації Михайло Лазаренко.

В результаті голова ОТГ С. Дужій заявив, що вирішив залишити посаду.

Зазначимо, що разом із комісією селище Саврань цього дня відвідав перший заступник голови РДА Вадим Мегіс (на фото внизу). Він займався організацією проведення сесії селищної ради, на яку депутати зберуться 9 лютого.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення