online

06.07.2024 16:27   Життя громад

999

На Одещині селище відзначило 222 річницю свого заснування

Мальовниче містечко стало взірцем того, як можна розвиватись і йти вперед в дуже важкі часи

На Одещині селище Доброслав 6 липня відзначило 222 річницю свого заснування. Про це повідомила Одеська районна військова адміністрація.

На урочистості до громади завітала перший заступник начальника Одеської РВА Олена Захарченко-Нетужилова, яка висловила захоплення селищем та  його мешканцями, їх силою та досягненнями.


"Це містечко з великим потенціалом, і кожен день цей потенціал зростає, а Доброслав стає кращим завдяки людям які тут живуть, завдяки команді, яка тут працює - бо саме люди, їх бажання, прагнення, наполегливість та любов до свого міста - а це - 70% успіху.

Доброслав - це взірець того, як можна розвиватись і йти вперед в дуже важкі часи!

Бажаю вам процвітання, сил та наснаги для реалізації своїх ідей і всім нам скорішої перемоги!", - зазначила Олена Захарченко-Нетужилова.

Варто зазначити, що до містечка Доброслав вирушає все більше туристів. Тут запрошують відвідати та здійснити прогулянки тематичними локаціями. Це і парки «Японський сад», болгарської культури «Тракія», «Закоханих сердець», «Дубай-парк», «Щедрик», сквери «Бабусин садочок», «Перлина Доброслава», Української пісні, меморіальний комплекс жертв Голодомору і політичних репресій, Алея Слави, Мистецька алея та ще чимало цікавих та оригінальних артоб’єктів.

Довідково

Перше поселення на місці теперішнього Доброслава датоване 1802 роком. Тоді поміщик Полтавської губернії Антон Кодинцев купив тут землю і переселив частину своїх кріпаків. Населений пункт отримав назву власника – Антоново-Кодинцеве. За радянської доби селище мало назву Комінтернівське, тривалий час воно було районним центром. 14 липня 2016 року селище перейменували на Доброслав, який нині є адміністративним центром однойменної територіальної громади, до складу якої також входять села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Жителі Одещини передали захисникам України електронні тренажери ППО на 3 млн грн

Одещину на всеукраїнському рівні знову представлятиме ліцей №5

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення