online

20.01.2024 09:40   Безпека

1189

На Одещині школа імені Бориса Дерев’янка отримала облаштоване бомбосховище

19 січня урочисто відкрили бомбосхоще в селищі Іванівка Одеської області

За кошти обласного бюджету

Школа імені Бориса Дерев’янка селища Іванівка Березівського району Одеської області 19 січня отримала облаштоване бомбосховище.

За повідомленням селищної ради, кошти на значний обсяг ремонтних робіт у підвальному приміщенні школи виділила обласна рада.


«За рік ми зробили три нових укриття в навчальних закладах. Крім бомбосховищ в Севернівському ліцеї та дитсадку «Золотий ключик» відтепер має укриття й Іванівський начальний заклад. Це визначна для нас подія, бо вже понад півтисячі учасників навчального процесу мають укриття від повітряних загроз», - розповів голова Іванівської ОТГ Віктор Лобач.

Також керівник громади відзначив працю художниці Тетяни Субачевої, яка додала естетичного забарвлення укриттю у школі Б. Дерев’янка.

Варто сказати, що лідер Доброславської громади Людмила Прокопечко в соціальних мережах показала, як виглядають укриття в Трояндівському дитячому садку та в ліцеї селища Доброслав.

Раніше повідомлялося, що директор департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації Олександр Лончак повідомив, що для виконання заходів безпеки в освітніх закладах Одещина отримала державну субвенція. До 1 вересня 2024 року всі заклади освіти області мають бути з власними укриттями.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Одеська ОДА опублікувала результати конкурсу імені Шевченка серед школярів і студентів

Останні новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення