online

27.06.2023 21:02   Життя громад

632

На Одещині у «Дубай парку» зміцнюють берег і продовжать мостити з дошок набережну

А в с. Трояндове завершують капітальний ремонт спільної будівлі старостату і дитсадка  

На Одещині у «Дубай парку» зміцнюють берег і продовжать мостити з дошок набережну.

Про це повідомила 27 червня Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко.


«Ще один робочий день позаду. Його результати такі. У Доброславі облаштовуємо тротуарні доріжки біля нових парканів, на об'єкті "Дубай парк" проводимо берегоукріплення і підготовку до встановлення набережної на другій частини парку, наводимо порядок у господарських складах селищної ради, закінчуємо встановлення системи крапельного зрошення на Алеї Дружби і займаємося щоденною роботою із забезпечення належного санітарного стану», - розповіла Л. Прокопечко.

Вартий уваги й обсяг робіт у с. Трояндове. Закінчили роботи з облаштування головної площі, а також на стадії завершення капітальний ремонт спільної будівлі старостату і дитсадка.

З цього приводу лідер громади зазначила, що це село готується до участі в обласному конкурсі на кращий населений пункт Одещини.

Не відстає і Кремидівський старостинський округ, тут багато роблять з благоустрою своєї території. І на інших територіях і об'єктах триває повсякденна робота.

Раніше повідомлялося, що з 6 по 8 липня смт Доброслав відзначатиме річницю свого заснування. Програмою відзначення Дня селища передбачені триденні заходи.

Нагадаємо

До складу цієї ОТГ входять селище Доброслав та села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки.

Вас може зацікавити:

Екс-міністр уряду Великої Британії прибув до селища на Одещину з гуманітарною місією

Казкове селище на Одещині відвідали туристи з Херсона та Одеси

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення