online

05.06.2023 14:04   Туризм

1149

Казкове селище на Одещині відвідали туристи з Херсона та Одеси

Доброслав став бажаним для шанувальників подорожей

Казкове селище Доброслав, що на Одещині, минулими вихідними відвідали туристичні групи з Херсона та Одеси.

З цього приводу селищна рада на своєму сайті в рубриці про туризм висловила переконання, що Доброслав – перлинка Одещини, містечко незайманої природної краси, унікальних мистецьких об’єктів та скульптур.


«Цей населений пункт поблизу Одеси варто відвідати та здійснити прогулянки тематичними скверами. Це і меморіальний комплекс жертв Голодомору і політичних репресій, парк «Японський сад», Парк болгарської культури «Тракія», парк «Закоханих сердець», «Дубай-парк», сквер «Бабусин садочок», парк «Щедрик», Алея Слави, сквер «Перлинка Доброслава», сквер Української пісні, Мистецька алея та ще багато цікавих та оригінальних артоб’єктів», - зазначили туристи з Херсона.

Варто зазначити, що дбають в Доброславській громаді й про решту своєї території.

За повідомленням селищного голови Людмили Прокопечко, в ОТГ продовжують працювати над комплексним розвитком населених пунктів громади. Тривають, зкорема, роботи щодо поліпшення дорожньої інфраструктури.

«Облаштовуємо майданчики під нові автобусні зупинки. Вже зробили іх в Ониськовому і Вовківському, на черзі - Шомполи, Благодатне, Доброслав. Продовжується робота по облаштуванню четвертої частини паркану на проспекті Свободи. Молодіжні команди "Небайдужих" теж активно працюють. З 16 проєктів вже три реалізовані», - зазначила Л. Прокопечко.

Очільник ОТГ також звернула увагу на ремонт дороги Доброслав – Старі Шомполи. У селі Зоринове прокладають водогін та ремонтують артезіанську башту. У с. Ставки лагодять артезіанські свердловини.

Нагадаємо

До складу цієї ОТГ входять селище Доброслав та села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки.

Вам може бути зацікавим:

Поліцейські знайшли черепаху і принесли її в японський сад у Доброславі

Шейх з ОАЕ написав листа голові ОТГ з Одещини і розраховує на співпрацю

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення