online

31.07.2023 17:49   Освіта

357

На Одещині вчитель історії очолила «Золотий ключик»

У селищі Іванівка Березівського району

Вчитель історії Хрістіна Майстренко 31 липня очолила заклад дошкільної освіти «Золотий ключик», що в селищі Іванівка Березівського району Одеської області.

Про це повідомив селищний голова Віктор Лобач.


«Дитсадок в Іванівці сьогодні отримав нового керівника. Після успішного проходження конкурсу ним стала Майстренко Крістіна Віталіївна. Разом з начальником відділу освіти Тетяною Штиковою представили нового очільника колективу та побажали їй успіхів у роботі. Вірю, що під її керівництвом цей заклад зміниться в кращу сторону і стане одним з кращих у громаді, а ми їй  обов’язково разом з колективом в цьому допоможемо. Сподіваюся, що вона впорається, не злякається труднощів і виправдає наші надії та довіру», - зазначив В. Лобач.

Варто зазначити, що протягом минулого навчального року Крістіна Майстренко працювала на двох роботах – викладала історію в Іванівській школі та працювала вихователем у дитсадку села Баранове.

А нещодавно К. Майстренко була нагороджена почесною грамотою селищної ради за хорошу роботу в Баранівському ЗДО «Казка» та сертифікатом на 3000 грн.

Раніше повідомлялося, що в області триває робота щодо створення максимально безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу.

Щоправда, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Лончак сповістив, що найбільше його турбує ситуація з дошкільними закладами, адже майже у 50 % з них неможливо облаштувати укриття.

Вас може зацікавити:

Дівчинка з сільської ДЮСШ Одещини їде в Ріо-де-Жанейро на світову гімназіаду 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення