online

17.07.2023 08:27   Освіта

354

Керівники освіти Одещини і Одеси у міністерстві радилися про організацію процесу в новому навчальному році

Пріоритетом стає навчання дітей онлайн

Начальники департаментів освіти Одещини і Одеси Олександр Лончак і Олена Буйневич в столиці радилися про організацію процесу в новому навчальному році.

Про це повідомив О. Лончак.


«З Оленою Валеріївною передаємо всім вітання з самісінького серця незламної України - нашої столиці. Взяли участь в нараді. Тема, як завжди, літня, освітянська, актуальна – підготовка закладів освіти до нового навчального року. Обговорили з колегами з міністерства низку питань, пов'язаних з організацією форм освітнього процесу в 2023-2024 н. р. Зважаючи на безпекову ситуацію в умовах воєнного стану, зокрема щодо прогнозованої кількості учнів, які навчатимуться у форматах «онлайн» і «офлайн» з 1 вересня, стан забезпечення закладів укриттями тощо. Почули про напрацювання рішень для тих здобувачів освіти, хто наразі перебувають вимушено за кордоном. Пріоритети визначено. Все робиться для того щоб перебування дітей та працівників у закладах освіти під час освітнього процесу було безпечним, навіть в умовах повномасштабної збройної агресії російської федерації, а освіта була якісною і доступною. Колеги, планів чимало, роботи ще більше. Новий навчальний незабаром, а з ним і нові виклики», - мовиться у дописі в соціальних мережах директора департаменту освіти і науки Одеської ОДА. 

Раніше повідомлялося, що 13 випускників шкіл регіону отримали 200 балів з двох предметів національного мультимедійного тесту. Із 15357 учасників НМТ від Одеської області принаймні з одного предмета отримали 200 балів 148 юнаків. В Одесі такого результату досягли 90 осіб.

Вас може зацікавити:

В Одеській області ОТГ виділила з бюджету 325,7 тис грн для преміювання 302 учнів

У школах Одещини вже функціонує 132 класи безпеки

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення