online

19.05.2023 07:48   Життя громад

743

На Одещині відкрилася нова церква

Римо-католицький храм у с. Красносілка

На Одещині відкрилася нова церква, повідомила Красносільський голова з Одещини Марина Архірій.

«Духовне життя є невід’ємною складовою українців навіть під час війни. Не виключенням є і наша громада. Сьогодні у с. Красносілка відбулася ще одна важлива подія для життя парафіян – відкриття нового римо-католицького храму по вул. Сонячній, 35. Приємно було бачити велику кількість дітлахів, усміхнені очі їх батьків та шанованих жителів села. Сподіваюсь, що атмосфера щирості, відкритості та духовності і далі пануватиме у новому храмі», - мовиться у дописі в соціальних мережах М. Архірій.


Раніше повідомлялося, що депутати Знам’янської громади звернулися до державних органів про заборону в свої селах церков московського патріархату.

Варто зазначити, що 18 травня Одеська ОДА з нагоди  Міжнародного дня музеїв відзначила роботу багатьох представників закладів, де акумулюється та зберігається історична пам’ять, національні багатства та духовні реліквії у 46 музеях державної та комунальної власності, 169 громадських музеях, в яких зберігається майже 450 тис музейних предметів.

На обласному рівні відзначили активну роботу не лише відомих одеських музеїв, а й регіональних краєзнавчих, зокрема Подільського та Чорноморського міських, Кодимського, Захарівського, Балтського, Білгород-Дністровського, Ренійського історико-краєзнавчих музеїв тощо.

Це може вас зацікавити:

Депутати з Одещини закликали державні органи заборонити церкву московського патріархату

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення