online

24.05.2023 16:57   Життя громад

239

На Одещині відремонтували аварійну ділянку міської каналізації за 756 тис грн

У Балті відремонтували каналізаційний колектор

У Балті, що на Одещині, відремонтували аварійну ділянку міської каналізації за 756 тис грн.

Про це повідомила міська рада.


«Завершили роботи по заміні аварійної ділянки напірного каналізаційного колектора. Замінено 250 метрів. Загальна вартість робіт 755800 грн. Роботу виконали власними силами міська комунальна служба «Балтаводоканал» із залученням фахівців по з'єднанню труб великого діаметру», - мовиться в інформації органу місцевого самоврядування м. Балта.

Цими днями комунальники ліквідували аварію на водогонах вулиць Механізаторів, Київської, Вишневій та Поштової, усунули затор у каналізаційній мережі на вулиці Л. Каденюка.

Також міськрада повідомила, до КП "Балтаводоканал" завітали з екскурсією учні ліцею №2, яких фахівці підприємства познайомили зі своєю роботою, показали, як вода потрапляє до їх домівок від підйому води зі свердловин до потрапляння в резервуари питної води, знезараження та  подачу води через насосну станцію до споживачів. Розповіли про важливість та користь води, роз'яснили, чому  необхідно її раціонально використовувати. Школярі з цікавістю слухали інформації спеціалістів підприємства та подякували за цікаву екскурсію.

Раніше повідомлялося, що жителі села Демидове Березівського району отримали новий водогін. За кошти бюджету цієї громади повністю замінені понад 900 метрів металевих труб на пластикові з новими елементами системи водопостачання.

Вам може бути зацікавим:

У передмісті Одеси влада присоромила жителів вулиці Куяльницької за річку нечистот

Все на дрова: дві міськради на Одещині придбали цінне обладнання для комунальних служб

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення