online

25.02.2023 15:18   Війна

299

На Одещині вшанували пам’ять загиблих у найбільшій трагедії першого дня війни

Трагедія пршого дня війни

Ворог ракетним ударом по Одещині забрав життя 22 військовослужбовців

Офіційні особи Подільського району відвідали місце найбільшої втрати Одещини у перший день війни росії проти України.

З цього приводу пресслужба місцевої РДА повідомила, що саме 24 лютого 2022 року, об 05:37, відбувся бомбовий авіаудар по військовій частині А0173.


«Військова частина зазнала непоправної втрати - загибелі двадцяти двох військовослужбовців. Це була страшна трагедія, яка залишила глибокий слід у серцях всіх українців. Загибель такої великої кількості молодих та відданих своїй країні військовослужбовців - це непоправна втрата для всього українського народу», - мовиться в інформації державного органу.

Начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко разом з виконуючим обов’язки Подільського міського голови Олегом Албанським відвідали місце трагедії. Керівники вшанували пам’ять військових. Також вони відвідали Алею Слави, де поховані захисники України.

«Нехай пам'ять про загиблих героїв буде з нами завжди, а їхній внесок в захист нашої країни та боротьбу за мир та свободу ніколи не буде забутий»,- зазначив Михайло Лазаренко.

Раніше повідомлялося, що аграрії, які працюють на землях Савранської громади Подільського району, вчергове передали три позашляховика для потреб сил оборони.

Голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко подякував керівникам приватних підприємств "Добробут",  "Агро-Тек-Сервіс" і СФГ "Задум", які разом зі своїми колегами-земляками  продовжують підтримувати Збройні Сили України.

Подяки за підтримку ЗСУ насамперед адресовані Валерію Волошину, який надав позашляховик Toyota Tacoma, Юрію Грубаню – він передав армії джип-пікап Hyundai Terracan, Руслану Думітрашку за позашляховик Mazda.

Нагадаємо

До складу Подільського району Одещини входять 12 громад – Любашівська, Піщанська, Зеленогірська, Савранська, Долинська, Кодимська, Окнянська , Ананьївська, Куяльницька, Слобідська, Подільська, Балтська територіальні громади. 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення