online

01.08.2023 18:38   Життя громад

380

На Одещині вийшла з ладу станція локальної очистки води через людську недбалість

В одному з мікрорайонів міста Арциз

На Одещині вийшла з ладу станція локальної очистки води через людську недбалість, лінь та егоїзм.

Про це повідомила Арцизька міська рада.


З цього приводу орган місцевого самоврядування повідомив, що місцева влада неодноразово зверталася на своїх інформаційних ресурсах з проханням до жителів дбайливо ставитися до майна громади.

«Завжди сподіваємося на здоровий глузд людей. За ці декілька місяців, що міська рада вирішила у складний воєнний час відпускати воду безкоштовно для населення, було все: люди ламали дверцята, кнопки пуску води, мили ноги, взуття, машини і поливали городи. Сьогодні змушені повідомити, що людська недбалість взяла гору: станція локальної очистки води у мікрорайоні Арцизу вийшла з ладу з причини людської ліні,  недбалості та егоїзму. Виявилося, що нашим жителям дуже важко тримати кнопку відпуску безкоштовної води і вони для цього використовують магніт, що призвело до виходу з ладу пускового механізму. Завдяки таким варварським діям увесь мікрорайон залишився без бюветної води.  Такі прикрі і відверто нахабні вчинки змушують сумніватися у правильності рішення щодо подачі води на станції очистки безкоштовно, адже це тягне за собою дороговартісний ремонт та обслуговування», - мовиться в інформації міськради.

Наразі влада Арцизької громади не в змозі повідомити про термін ремонтних робіт на станції локальної очистки води.

Раніше повідомлялося, що станцію локальної очистки води запустили в м. Арциз. Місцева експертиза дала позитивний результат – вода відповідає нормам і стандартам.  Міськрада вирішила не брати плату за користування водою з бюветів на час війни.

Вас може зацікавити:

Голова ОТГ з Одещини: наші роботи в селах громади – на часі

Голова ОТГ з Одещини розповів про зроблене за тиждень

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення