online

12.05.2023 17:55   Життя громад

775

На Одещині визначили пілотну ОТГ проєкту благодійної організації «Фонд Східна Європа»

«Цифрова громада» - це про Біляївську ОТГ

Біляївська міська територіальна громада стала пілотною в Проєкті EGAP Міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа». Про це повідомив орган місцевого самоврядування в м. Біляївка

«Чучасні реалії ставлять перед місцевим самоврядуванням все нові й нові вимоги. Серед таких-цифрова трансформація громади. І ми-на хвилі. Ми сміливо впроваджуємо нові е-сервіси, які покликані покращити якість урядування, взаємодію влади та громади, покращити якість надання послуг громадянам. Ми активно рухаємось вперед, прагнемо, розвиваємось. Одним словом – цифровізуємося», - ідеться в інформації міськради.


За активну участь у впровадженні цифрових проєктів за підтримки Програми EGAP, яка фінансується Швейцарією і виконується Фондом Східна Європа у співпраці з Мінцифрою, Біляївська міська територіальна громада отримала статус «Цифрова громада».

Допомагає ОТГ впроваджувати нові цифрові проєкти регіональний представникаEGAP Івана Копиченко.

12 травня І. Копиченко разом з директором КП «Обласний інформаційно-аналітичний центру» Володимиром  Поповим завітали до Біляївки, щоб передати відзнаку міському голові Михайлу Бухтіярову та  подякувати громаді за плідну співпрацю, побажати продовжувати рух у напрямку розвитку та цифровізації. Говорили про подальші кроки співпраці, перспективи впровадження нових інструментів електронної  демократії.

Натомість міськрада подякувала EGAP за довіру та високу оцінку роботи ОТГ.

Це може вас зацікавити:

Міськрада на Одещині закликала жителів, установи, організації взятися за коси 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення