online

10.05.2023 16:03   Життя громад

851

Міськрада на Одещині закликала жителів, установи, організації взятися за коси

Закликають взятися за коси мешканців громади та установи й організації

Біляївська міська рада Одеської області на своїх інформаційний ресурсах звернулася до підприємств, установ, організацій, незалежно від відомчої належності, громадян, що мають будинки на правах приватної власності з проханням утримувати свої прилеглі території у належному санітарному стані - своєчасно проводити покіс трави.

«З початком весни зростання трави посилюється, вона починає колоситися, тому закликаємо всіх мешканців громади не допускати росту високої трави, своєчасно її косити, не чекаючи нагадувань та додаткових оголошень. Щоденно працівники КП «Наш дім» виходять на покіс трави в різних куточках населених пунктів громади. Через рясні весняні дощі трава піднімається щоденно і працівники КП «Наш дім» не встигають за її ростом, адже роботи дуже багато оскільки територія громади велика. Інспекція з благоустрою інформує, що покіс трави необхідно здійснювати при досягненні висоти трав’яного покрову 10-15 см, а скошену траву потрібно прибрати протягом доби», - мовиться у зверненні міськради.


З метою дотримання чистоти і порядку в громаді міськрада закликала дотримуватися «Правил благоустрою території населених пунктів Біляївської міської територіальної громади» від 19.08.2021 № 337-11/VIII від 19.08.2021.

«Просимо всіх мешканців громади не бути байдужими та допомагати комунальникам боротися з травостоєм - це допоможе зберегти час та ресурси комунального підприємства для виконання інших нагальних потреб для покращення санітарного стану нашої громади», - зазначив орган місцевого самоврядування м. Біляївка.

Довідка

До складу Біляївської громади входять місто Біляївка і села Градениці, Кагарлик, Майори, Мирне, Повстанське, Широка Балка.

Це може вас зацікавити:

Заступник голови Одеської облради дав високу оцінку керівнику ОТГ

Жителі сіл Одещини запропонували голові ОТГ свої кандидатури на посаду старости

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення