online

17.04.2023 20:16   Життя громад

287

На Одещині юридичний відділ міськради відстоює в судах справи на два мільйони гривень

Білгород-Дністровська міськрада

У судах справ на 2 млн грн

Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан на своїй сторінці в мережі «Facebook» розповів про результати юридичного підрозділу органу місцевого самоврядування.

«Нашими юристами забезпечено представництво міської ради у розгляді судами цивільних, адміністративних та господарських справ на загальну суму близько двох мільйонів гривень.


У Верховному Суді доведено законність звільнення колишнього керівника структурного підрозділу міськради. Як результат, скасовано незаконну постанову апеляційного адміністративного суду та збережено 200 тисяч гривень, які працівник вимагав виплатити йому на підставі судового рішення.

До суду скеровано три цивільні позови до колишніх керівників комунальних підприємств Водоканалу та Благоустрою про стягнення мільйона гривень збитків, заподіяних з їхньої вини.

Окрім того, до виконавчої служби передано матеріали щодо стягнення на користь міської ради півмільйона гривень за безоплатне використання земель територіальної громади. 140 тис. грн. суб’єктами підприємницької діяльності сплачено добровільно. Кошти поповнили бюджет міста.

Юридичним відділом доведено у суді виключне право комунальної власності на об’єкт нерухомості по вул. Кишинівська, завдяки чому житловий фонд міста поповнився житловою площею, яку в майбутньому буде використано як соціальне житло. Також юристами відділу спрямовано до суду 5 позовних заяв про визнання за міською радою права власності ще на 5 об’єктів нерухомості.

Здійснено юридичний супровід та взято безпосередню участь у притягненні до адміністративної відповідальності осіб за вчинення правопорушень, пов’язаних із порушенням державних стандартів, норм і правил благоустрою міста, а також щодо порушень правил торгівлі, ігнорування заборони на продаж алкогольних напоїв неповнолітнім. За результатами цієї роботи на 16 правопорушників накладено штрафи в розмірі від 340 до 13600 гривень.

Юридичний відділ Білгород-Дністровської міської ради стоїть на захисті інтересів територіальної громади нашого міста», - мовиться у дописі В. Граждана.

Це може вас зацікавити:

 Міський голова з Одещини підбив підсумки робочого тижня

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення