online

17.06.2023 08:20   Життя громад

1066

На відкриття ЦНСП у селі на Одещині завітало багато чиновників обласного та районного рівнів

Коноплянська громада має свій центр соціальних послуг

На відкриття ЦНСП у селі Конопляне Березівського району завітало багато чиновників обласного та районного рівнів.

Про це повідомляє Коноплянська сільрада.


Зазначається, що 15 червня з нагоди відкриття Коноплянської комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” у с. Конопляне завітали координатор проєкту Світового банку “Надання соціальних послуг в громаді” Ольга Крентовська, консультант з розвитку потенціалу громад в Одеській області Ірина Маркевич, інженер-консультант з управління якістю будівельних робіт Ігор Дзінька, заступник директора Департаменту - начальник управління соціальних послуг Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської облдержадміністрації Юлія Жукова, директор Центру соціальних служб Одеської міськради Юлія Гайдаржи, голова Березівської райдержадміністрації Віталій Лабуш, голова Березівської райради Віталій Мосійчук, депутат Одеської облради Князь Хачатрян та інші представники місцевого самоврядування.

У цьому селі центр відкритий в рамках проєкту, який фінансується Японським фондом реконструкції та розвитку через Міжнародний банк реконструкції та розвитку, Український фонд соціальних інвестицій.

У 2019 році громада спробувала свої сили та виграла грант, а на початку жовтня 2020 року почалися роботи з капітального ремонту  будівлі сільського клубу, частина якого мала вільні приміщення та окремий вхід.

«У  рамках проекту був виконаний величезний обсяг робіт: демонтажні роботи, улаштування нової покрівлі з металочерепиці, підлоги з сучасним покриттям, нові віконні двокамерні енергозберігаючі склопакети та дверні металопластикові блоки, утеплено та оштукатурено фасад приміщення, облаштовані нові стіни та перегородки в приміщенні, облаштована сучасна підвісна стеля, змонтовані світильники в підвісних стелях та прокладений новий водопровід  до Центру. В новій установі сучасна комп'ютерна техніка, та інше устаткування», - мовиться у повідомленні сільради.

Вам може бути зацікавим:

На Одещині ремонтують «Зелений театр»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення