online

15.06.2023 07:41   Життя громад

341

На Одещині ремонтують «Зелений театр»

На цьому місці в смт Доброслав був майданчик для танців

На Одещині капітально ремонтують «Зелений театр».

Про це повідомила голова Доброславської селищної ради Людмила Прокопечко.


«У Доброславі закінчуємо роботи з облаштування останньої частини паркану по проспекту Свободи. Розпочали роботи з капітального ремонту на об'єкті "Зелений театр", тут свого часу був танцмайданчик. Облаштували майданчик і встановили нову зупинку на трасі Одеса - Вознесенськ, залишилося розфарбувати. Працівники служби благоустрою майструють полички для складів і виконують щоденну поточну роботу», - мовиться в інформації Л. Прокопечко.

Крім зазначено, у с. Кремидівка готуються до відкриття амбулаторії, впорядковують прилеглу територію, де буде незабаром встановлено новий дитячий ігровий комплекс і облаштовано паркову зону.

Натомість у с. Трояндове проводяться оздоблювальні роботи на фасаді і у внутрішніх приміщеннях адмінспоруди, впорядковують прилеглу територію. Розробляють проєкт укриття для дитячого садка і школи.

У Доброславі і Ставках капітально ремонтують дві артезіанські свердловини.

«Роботи наразі маємо дуже багато. На багатьох об'єктах роботи ще не розпочиналися, бо ще не завершено виготовлення проєктів, а на деякі тільки тепер виділили кошти», - доповнила розповідь керівник ОТГ.

Нагадаємо

До складу цієї громади входять селище Доброслав та села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки.

Вам може бути зацікавим:

В Одеській області ще на двох кілометрах доріг з’явиться асфальтобетон

Міськрада на Одещині навколо сміттєзвалища посадить медоносну гледичію

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення