online

17.02.2023 18:55   Закон

279

Начальник обласної поліції радився з головами ОТГ про безпеку у регіоні

Нарада в ГУ НП в Одеській області

Начальник Одеської обласної поліції Микола Семешин радився з головами ОТГ про забезпечення безпеки в регіоні.

Про це розповіла голова Красносільської громади Марина Архірій.


Керівник сільради зазначила, що у рамках співпраці між поліцією та територіальними громадами 16 лютого в Одесі відбулася нарада, яку проводив начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Говорили на цій зустрічі про реалізацію проєкту «Поліцейський офіцер громади». Також у регіоні реалізується проєкт  «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі», на підставі якого правоохоронці взяли під свою опіку 643 навчальні заклади.

Варто зазначити, що Красносільська ОТГ була в числі перших на Одещині, яка уклала меморандум про співпрацю з обласним відомством правоохоронців та відкрила на своїй території поліцейську станцію. Працювати в ній призначили поліцейських офіцерів громади. Торік в області відкрили шість поліцейських станцій.

Серед іншого, йшла мова на зібранні про  проблеми, що виникають у співпраці поліцейських та органів місцевої влади, у відносинах з населенням територій.

Принагідно М. Архірій привітала голову Окнянської селищної ради Подільського району Олега Білоуса з підписанням угоди про співпрацю та партнерство з поліцією області. На Одещині подібна співпраця налагоджена з 37 територіальними громадами, які мають бажання та фінансову спроможність брати участь у проєкті. Всього в області налічується 91 громада.

На цю тему:

Поліцейські офіцери кращої сільської ОТГ Одещини отримали в Києві службовий автомобіль

На Одещині поліцейські ОТГ карають засмічувачів довкілля

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення