online

03.03.2023 08:56   Життя громад

453

Наказ фермерам: голова сільради з Одещини зажадав за два тижні надати інформацію про бізнес на землях громади

Лиманська сільрада

Комісія виявила багато фактів незаконного обробітку земель

Кореспондент «Пульс Одещини» повідомив, що 2 березня голова Лиманської сільради Білгород-Дністровської громади Василь Резніченко провів нараду із спеціалістами земельного відділу.

«Дав доручення землевпорядникам завершити інвентаризацію сільськогосподарських земель на території громади до 20 березня.


Під час інвентаризації виявляються факти незаконного обробітку земель товаровиробниками.

Звернувся до всіх фермерів та товаровиробників громади, щоб протягом двох тижнів надали спеціалістам земельного відділу інформацію щодо фактичного використання земельних ділянок.

Фермери мають розповісти сільраді про площі власної землі, орендованих паїв з укладеними договорами та без оформлення договірних відносин, скільки обробляють орендованих земель комунальної власності.

Раніше повідомлялося, що бюджет Роздільнянської територіальної громади Одеської області зазнав збитків  на 2,6 млн грн від користування сільськогосподарською землею без договорів оренди.

Такий розмір втрачених бюджетом коштів підрахувала комісії міськради з визначення розміру та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам. Результати своєї роботи комісія оформила відповідними актами та передала на розгляд виконавчого комітету міськради, яка, у свою чергу, застосовуватиме заходи впливу до недобросовісних землекористувачів.

Нагадаємо

Територіальні громади регіону виконують доручення обласної військової адміністрації щодо проведення в Одеській області інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

Тим часом:

Голова Одеської ОВА Максим Марченко висловив подяку фермерам із Савранської громади за надані підрозділам ЗСУ позашляховиків.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення