online

12.06.2023 16:02   Війна

280

Одещина вже передала жителям Херсонщини 126 тонн бутильованої води, з них 74 тонни – Подільський район

Надання невідкладної допомоги потерпілим від затоплення триває

Одещина вже передала жителям Херсонщини 126 тонн води, з них 74 тонни – Подільський район.

Про це 12 червня зазначалося на апаратній нараді Подільської РДА.


«Про організацію надання допомоги Херсонській області у зв’язку з руйнуванням Каховської ГЕС розповідала Лобода Оксана – перший заступник голови районної державної адміністрації. Завдяки зусиллям територіальних громад району до Херсонщини вже передано 74 тонни чистої питної води (зі 126 тонн від Одещини взагалі), а також предмети першої необхідності, насоси, помпи, інше необхідне обладнання та інструмент. Робота у даному напрямку продовжується», - мовиться в інформаційному повідомленні райдержадміністрації.

Натомість Білгород-Дністровський міський голова Валерій Граждан інформує в соціальних мережах, що підтримуючи ініціативу зі збору допомоги постраждалим районам Херсонщини, до міських активістів долучаються й сусідні громади.

«Сьогодні Саратська та Татарбунарська громади доставили до нас бутильовану воду та помпи, а мешканці Білгорода-Дністровського до міської ради приносять речі, продукти харчування, воду, предмети першої необхідності – все, чого наразі потребують постраждалі від наслідків терористичного акту рашистів на Каховській ГЕС. У міськраді ми створили хаб зі збору такої допомоги, тут формуємо чергові відправлення до постраждалих громад Херсонської області. Тож продовжуємо приймати від небайдужих мешканців міста та громад району бутильовану воду, речі першої необхідності та продукти харчування», - мовиться в дописі В. Граждана.

Варто зазначити, що про цю роботу інформують на своїх інформаційних ресурсах керівники міст і сіл Одещини, волонтери.

Вам може бути зацікавим:

Голова ОТГ з Одещини: жителям Херсонщини потрібні газові пальники, ліхтарі, гумові чоботи, одяг 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення