online

10.04.2023 19:48   Здоров'я

252

Одеська ОДА розподілила вісім авто швидкої медичної допомоги

Одеська ОДА розподілила вісім авто швидкої медичної допомоги

У повідомленні пресслужби облдержадміністрації зазначається, що 10 квітня підрозділи Одеського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримали 8 нових автомобілів швидкої медичної допомоги типу «С», які будуть допомагати лікарським бригадам рятувати життя!

Реанімобілі  передані лікарським бригадам Одещини Міністерство охорони здоров'я України, завдяки глобальній ініціативі United24, започаткованої президентом України Володимиром Зеленським.  За допомогою цієї фандрейзингової платформи люди з усього світу долучаються до збору коштів на допомогу Україні.


Заступник директора Департаменту охорони здоров'я Одеської ОВА Анжела Попадюк, генеральний директор Центру ЕМД та МК Ірина Парамонова та представники ініціативи United 24 передали реанімобілі лікарським бригадам.

Отже, дві автівки типу “С” відправились  до Білгород-Дністровської станції Одеського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, по одній «швидкій» –  до Ізмаїльської та Біляївської станцій ЕМД та МК. Ще по одній – на підстанції №1 та №7 м. Одеси, а також на підстанцію №9 м. Южний. Один реанімобіль поїхав до Пункту базування ЕМД в с. Старі Маяки.

«Автівки, які ми отримали,  обладнані всім необхідним для підтримки життя поранених під час транспортування до лікарні – дефібриляторами, електрокардіографами, пульсоксиметрами, інфузоматами, глюкометрами, стаціонарними балонами з киснем і портативними апаратами штучної вентиляції легень. Це дозволить медикам проводити реанімаційні дії безпосередньо в машині швидкої допомоги і зберегти якомога більше життів. Тому ми дуже вдячні президентській ініціативі United 24, МОЗ України та всім благодійникам і донорам, які долучилися до збору коштів зі всього світу. Ви допомагаєте нашим героям медичного фронту рятувати життя», – зазначила директор Департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА Наталія Одарій-Захар’єва.

За матеріалами Одеської ОДА

Це може вас зацікавити:

• На Одещині вирішили відмовитися від районної лікарні 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення