online

31.05.2023 13:01   Спорт

214

Одеська ОДА розповіла про нові успіхи на міжнародній арені

На змаганнях у Південній Кореї та Румунії

Одеська облдержадміністрація розповіла про нові успіхи на міжнародній арені.

«Наші спортсмени продовжують завойовувати медалі та перемагати на престижних міжнародних змаганнях, зміцнюючи та піднімаючи престиж України.


Цього разу приємні новини надійшли з Чханвону (Південна Корея), де проходить Кубок світу зі стрільби кульової серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. У змагання беруть участь 215 спортсменів з 39 країн світу, серед яких і представники Одещини – Василь Ковальчук, Ірина Щетнік та Юрій Стоєв. Маємо гарні результати: Ірина Щетнік завоювала срібну медаль у вправі R3 (пневматична гвинтівка, 10м. лежачі), а Василь Ковальчук – бронзову медаль у складі чоловічої команди України у вправі R4 (пневматична гвинтівка, 10 м, стоячи, клас SH2).

Ще приводом для гордості стали успішні виступи наших молодих борців вільного стилю на престижному міжнародному молодіжному турнірі «Dumitru Pîrvulescu & Vasile Iorga», що проходив у Румунії. У складі збірної команди України на цих змаганнях виступали 4 спортсмени з Одеської області, 3 з яких завоювали медалі: Марія Зенкіна виборола золото (вагова категорія 76 кг), Микита Зубаль став срібним призером змагань (вагова категорія 65 кг), а Микола Ташогло привіз додому бронзову нагороду (вагова категорія 61 кг).

Пишаємося успішними виступами наших спортсменів. Дякуємо тренерам за якісну підготовку спортсменів до змагань», - ідеться в повідомленні ОДА.

Вам може бути зацікавим:

Голова РДА з Одещини назвав дивом малу сільську школу

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення