online

26.06.2023 12:59   Аграрний сектор

403

Одеська ОДА сповістила про непоправну втрату аграрного сектору регіону

У ДТП загинув Роман Дяжук

Департамент аграрної політики Одеської ОДА сповістив про непоправну втрату аграрного сектору регіону. В ДТП трагічно бірвалося життя відомого аграрія

«Увечері 25 червня у Білгород-Дністровському районі, на 137-му кілометрі автодороги М-15 “Одеса – Рені”,  сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода за участю легкового та вантажного автомобілів. В результаті загинув керівник унікального органічного фермерського підприємства Ізмаїльщини “Дунайський аграрій” Роман Дяжук. Романа Уляновича без перебільшення знала вся область — багато років він бився за вирішення проблем та розвиток українського органічного сільського господарства. Він завжди вболівав за Одещину, його хвилювали проблеми людей, які живуть у сільській місцевості, питання розвитку агропромислового комплексу. Він був справжнім патріотом рідної землі, надійним другом, завжди готовим допомогти. Сільське життя він знав зсередини, ніколи не приймав поспішних рішень, твердо відстоював інтереси аграріїв. Команда Департаменту аграрної політики щиро співчуває рідним та колегам», - ідеться в повідомленні департаменту.


Варто зазначити, що днями Роман Дяжук у селі Зоря разом з провідними аграріями Одещини брав участь у важливій галузевій події – в офіційному відкритті Жнив 2023, під час яких трудівникам полів належить зібрати врожай з площі понад 1 мільйона гектарів.

Вас може зацікавити:

Аграрії Одещини розпочали жнива

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення