online

28.09.2023 17:16   Аграрний сектор

1910

Одеська ОДА: землероби і тваринники області переважно беруть кредити за програмою 5-7-9

Загалом аграрії Одещини у 2023 році позичили в банках 3,9 млрд грн

Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської облдержадміністрації розповсюдив інформацію про стан залучення кредитних коштів сільськогосподарськими товаровиробниками регіону у 2023 році.

Зазначається, що станом на 25 вересня 2023 року 996 сільськогосподарських товаровиробників залучили кредитні кошти, насамперед це стосується державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Із зазначеної суми кредитів на цю програму припадає 3,36 млрд грн позик.


«Сприяння активності бізнесу, його прагнення до успіху попри війну – важливі чинники нашої фінансової стабільності та подальшого відновлення країни. Держава досягає цієї мети, зокрема, завдяки державній програмі підтримки мікро- малого та середнього підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%». Програма є рушійною силою розвитку малого бізнесу і суттєвою допомогою агросектору, який спрямовує свої зусилля на підтримку економіки держави та наближення перемоги», - зазначила  директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОДА Алла Стоянова.

Також очільник аграрної галузі області розповіла про міжнародну науково-практичну конференцію «Інновації у сучасному агропромисловому виробництві», що днями відбулася в Одеському державному агарному університеті.

Ключовими темами конференції були новітні технології у рослинництві, інновації у садівництві, овочівництві та зберіганні плодоовочевої продукції, у виробництві і використанні біологічних засобів захисту рослин. Також вчені розповіли аграріям про сучасні системи живлення сільгоспкультур і проблеми родючості ґрунтів за умов ресурсозбереження, про вплив кліматичних змін на технології у агропромисловому виробництві.

​Вас може зацікавити:

Громада Одеської області виграла конкурс і отримала грант для створення центру спільнотворення

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення