online

30.04.2023 09:26   Життя громад

814

Оновленим постав проспект Незалежності на Одещині

Найдовшу вулиця в смт Доброслав застелили асфальтом

Голова Доброславської громади Людмила Прокопечко повідомила, що одна з найдовших вулиць селища - проспект Незалежності,  відтепер має гарніший вигляд. Проспект 29 квітня застелили новим асфальтом.

«Субота - не привід відпочивати, коли багато роботи і потрібно вкластися в графіки. Асфальтуємо дороги, проводимо обрізку дерев, продовжуємо ремонт приміщення для облаштування ветеранського ХАБу, садимо дерева, косимо траву», - розповіла керівник селищної ради.


В соціальних мережах Л. Прокопечко показала екзотику «країни сонця, що сходить» (на фото).

«Так тепер виглядає вхід у Японський сад. Там взагалі зараз дуже гарно, бо цвітуть сакури. На жаль, тривалі дощі не дали нам можливості закінчити ремонт водойми. Ми її значно збільшили, бо значно збільшилася кількість рибок, але наступного тижня всі роботи будуть завершені», - доповнила розповідь очільник громади.

Раніше повідомлялося, що на околиці Доброслава, де раніше були смітники, тепер радує око Долина квітів. Вона розростається новими і новими тюльпанами, нарцисами, ірисами, конваліями та багатьма квітами, які приносять жителі.

Загалом у селищі чимало казкових місць. Серед великого числа туристів і гостей була тут і делегація з Об’єднаних Арабських Еміратів, яку очолював шейх Ахмед Салем Саід Мохаммед Аль Судаіні.

Варто зазначити, що в інших селах громади також з’явилося багато привабливих скверів. Серед нереалізованих проектів, які загальмувала війна росії проти України, є створення на шести гектарах "трояндового королівства" у селі Трояндове.

Торік Доброславська громада з цією  роботою стала переможцем всеукраїнського конкурсу "Неймовірні села України», у серпні координатори і учасники проєкту обговорювали його реалізацію на місці майбутнього парку.

Довідка

До складу громади крім адміністративного центру входять села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки.

Це може вас зацікавити:

В Одеській області старости сіл отримали другий транш на господарські потреби

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення