online

05.03.2023 12:38   Життя громад

227

ОТГ з Одещини розраховує на міжнародний комітет порятунку

Міський голова В. Григораш

Березівська громада Одеської області розраховує на міжнародний комітет порятунку

У перших числах березня 2022 року відбулася робоча зустріч Березівського міського голови Валерія Григораша з представниками Міжнародного комітету порятунку (International Rescue Committee).

Говорили про спільні проєкти в Березівській міській територіальній громаді, практична реалізація яких розпочнеться найближчим часом.


В. Григораш подякував представникам міжнародної фундації за увагу до громади та заявив про готовність до співпраці, щоб продовжити підтримувати людей, які найбільше постраждали від війни.

Довідка

Програми IRC передбачає поліпшення здоров’я, безпеки, освіти, економічного добробуту людей. Комітет був заснований у 1933 році Альбертом Ейнштейном. IRC працює в більш ніж 40 країнах світу. Компанія IRC розпочала свою роботу в Україні задля допомоги українцям, які вимушено покинули свої домівки і наразі проживають в різних громадах України. Компанія надає гуманітарну допомогу, безоплатну юридичну допомогу та соціально-психологічну допомогу особам, що постраждали від війни.

Нагадаємо

До складу цієї громади входять м. Березівка та села Яснопілля, Кудрявка, Михайлівка, Юркове, Котовка, Новогригорівка, Демидове, Михайло-Олександрівка, Веселинівка, Вікторівка, Роздол, Ланове, Степанівка, Донське, Донська балка, Карнагорове, Косівка, Танівка, Червоне, Чорногірка, Гуляївка, Сахарове, Мар’янівка, Одрадна балка, Златоустове, Софіївка.

Раніше повідомлялося, що днями в Березівську ОТГ завітав голова Одеської ОВА Максим Марченко.

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення