online

18.07.2023 16:37   Життя громад

349

В Одеській області ОТГ звітує про ремонт соціально важливої дороги С162514

Автодорога з’єднує селище Затишшя з селом Скінешори

В Одеській області ОТГ звітує про ремонт дороги С162514, що з’єднує селище Затишшя з селом Скінешори.

Про це 18 липня на своїх інформаційних ресурсах повідомила Затишанська селищна рада Роздільнянського району.


«На території Затишанської громади триває ремонт ще однієї соціально важливої дороги С162514 сполученням Затишшя – Скінешори. Загальна протяжність – 2 кілометри 300 метрів. Проект фінансується з бюджету Затишанської селищної ради», - мовиться у повідомленні органу місцевого самоврядування.

Зазначається, що підрядна організація тепер вирівнює старе дорожнє покриття, завозить нову щебенево-піщану суміш, яку змочують та одразу коткують. А на підступах до села Скінешори будівельники доріг виконують передбачені проєктом земляні роботи.

«Ця ділянка є найбільш небезпечною і проблемною. Тут у дощову погоду транспорт пересувається з великими труднощами. Насамперед дорога є важливою для шкільного автобусу, який протягом навчального року доставляє школярів між селами Скінешори і Копійкове Чогодарівської сільської громади Березівського району. Після завершення ремонту забезпечимо безпеку підвезення дітей до школи, та й люди зможуть їздити доброю дорогою до адміністративного центру територіальної громади», - розповів селищний голова Геннадій Топольницький.

Раніше повідомлялося, що у першому півріччі 2023 року Затишанська селищна рада відремонтувала дорогу між селищем Затишшя і селом Торосове.

Нагадаємо

До складу цієї ОТГ входять селище Затишшя та села Торосове, Перехрестове, Андрусова, Весела Балка, Гедеримове Перше, Дружелюбівка, Загір’я, Краснопіль, Нова Григорівка, Скинешори, Володимирівка, Іванівка, Малорошове, Перехрестове Перше, Петрівка.

Вас може зацікавити:

Нарешті краща ОТГ Одещини приступила до ремонту 13 км критичної дороги

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення