online

02.07.2023 17:05   Здоров'я

176

Перешкодами в розвитку молодих фахівців переймається директор департаменту охорони здоров’я Одещини

Наталія Одарій-Захар’єва: розвиток медицини за нашою прогресивною молоддю

Перешкодами в розвитку молодих фахівців перейнялася директор департаменту охорони здоров’я Одещини. Про це 2 липня повідомила пресслужба медичного департаменту Одеської ОДА.

«З цією метою керівник сфери охорони здоров’я області зібрала молодих спеціалістів зі сфери охорони здоров’я Одеської області. Серед них – директори лікарень, лікарі-хірурги, анестезіологи, кардіологи, травматологи, завідувачі реабілітаційним центром, психологи та психіатри. Під час зустрічі обговорили вектор співпраці та проблеми в роботі, які заважають розвиватися молодим фахівцям. Домовилися зустрітися незабаром та обговорити основні перешкоди, які стоять на заваді розвитку медицини в регіоні в цілому», - мовиться в інформації управлінців медицини.


Раніше повідомлялося, що Н. Одарій-Захар’єва брала участь у складі української делегації в навчальній поїздці до США, де опановували програму запровадження психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.

«З нами працювали фахові спікери – професори, лікарі, психіатри, вчителі, соціальні працівники, медсестри. Вони ділилися своїм досвідом у галузі ментального здоров'я. Такий досвід важливий для нас, бо допоможе у  відновленні та збереженні системи психічного здоров'я українців», - ідеться в прес-релізі обласного відомства.

Вас може зацікавити:

Дві селищні громади Одещини відстояли свої лікарні

В облдержадміністрації розповіли про розбудову Одеського госпітального округу

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення