online

27.06.2023 07:07   Здоров'я

811

Дві селищні громади Одещини відстояли свої лікарні

26 червня МОЗ затвердило спроможну мережу лікувальних закладів Одеської області.

Дві селищні громади Одещини відстояли свої лікарні. 26 червня міністерство охорони здоров’я затвердило спроможну мережу лікувальних закладів Одеської області.

Керівник лікарні, що в смт Велика Михайлівка Роздільнянського району Тетяна Венжик-Гук в соціальних мережах сповістила громадськості хорошу новину.


«Сьогодні значущий і радісний день, Великомихайлівська лікарня отримала статус лікарні загального лікування у спроможній мережі Одеської області, яку 26 червня затвердив міністр охорони здоров’я.  Лікарня пережила різні часи: злети і падіння, але зрозуміло одне, що населення потребує якісної і доступної медичної допомоги. Дуже важко було потрапити в спроможну мережу, адже сусідні лікарні теж потужні і кваліфіковані. Було багато дискусій щодо спроможності Великомихайлівської лікарні, але ми досягли бажаного результату. Єдина людина, яка за нас переживала і відгукнулася допомогти – це депутат обласної ради Андрій Бабенко. За це ми йому щиро вдячні», - розповіла керівник лікувального закладу.

Такою ж новиною поділився у фейсбуці і голова Іванівської селищної громади Віктор Лобач.

«Ми пройшли багато перешкод, щоб зберегти наш медичний центр. Завдячуючи великій підтримці друзів громади, у смт Іванівка залишається самостійна лікарня загальної практики, а не філіал Березівки, від чого виграють тільки люди. Тепер нам треба самим працювати так, щоб не підвести тих людей, які нам повірили, і маємо зробити зразковий медичний заклад», - зазначив В. Лобач.

Вас може зацікавити:

Кращу лікарню сільської глибинки Одещини агітують долучитися до реформування медицини

На Одещині вирішили відмовитися від районної лікарні 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення