online

10.08.2023 17:19   Безпека

272

В Одеській області в укриттях двері відчиняються автоматично за сигналом «повітряна тривога»

У місті Білгород-Дністровський така система вже працює

На шістнадцятьох укриттях міста Білгород-Дністровський Одеської області двері відчиняються автоматично сигналом «повітряна тривога».

Про це повідомив міський голова Віталій Граждан.


«Одними з перших в Україні мит розпочали впроваджувати систему автоматичного відкривання дверей в укриття під час попередження «Повітряна тривога». Така система вже працює на шістнадцятьох укриттях Білгорода-Дністровського», - зазначив В. Граждан.

Тут продовжують тестувати та удосконалювати роботу цієї системи, щоб вона працювала бездоганно.

Найближчим часом встановлять ще 20 автоматичних замків з дистанційним керуванням, і планують поширити подібне нововведення на входи у всі місця для тимчасового перебування під час сигналу «Повітряна тривога».

«Встановлена система працює наступним чином - відкриття замків спрацьовує в момент, коли в місті лунає попередження «Повітряна тривога». Вийти зсередини укриття також легко: достатньо натиснути відповідну кнопку. В кожному укритті розміщено детальну інструкцію користування автоматичною системою відкривання дверей. Також укриття обладнанні датчиками руху, що дає можливість мати інформацію про знаходження людей в укритті. В подальшому плануємо обладнати всі укриття камерами відеоспостереження», - доповнив розповідь голова Білгород-Дністровського.

Вас може зацікавити:

Жителі села на Одещині протестують проти руху фур відремонтованою дорогою

Голова ОТГ з Одещини: наші роботи в селах громади – на часі

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення