online

05.03.2023 14:33   Життя громад

266

Посередині: між 25 лютого і 8 Березня у сільраді на Одещини вітають жінок зі святом весни

У клубі с. Визирка

У Визирській сільраді Одеської області свято весни проводять між 25 лютого і 8 Березня

В осередках культури населених пунктів цієї сільради вітання зі святом весни і жінок не конкретизують, якій саме даті приурочені  заходи.

І це зрозуміло. Пропозиції щодо визнання 25 лютого днем української жінки законодавчим органом України ще не розглянуті, а дата 8 Березня від революціонерки Клари Цеткін вже стає анахронізмом.


Старт весняним заходам з нагоди свята жінок у громаді розпочався 3 травня у Будинку культури села Визирка.

Вітаючи жінок зі святом, Визирський сільський голова Валерій Стоілакі зі сцени закладу культури, зокрема, сказав, «що ми не здамося та зробимо всеаби весна, яка прийшла в Україну, стала переможною».

Подібні святкові заходи проходять в клубах інших сіл громади, що складу якої входять населені пункти Визирка, Ранжеве, Бутівка, Пшонянове, Мар’янівка, Тилігульське, Широке Першотравневе, Любопіль, Дмитрівка, Кордон, Калинівка, Воронівка, Зоря Труда, Кінне, Міщанка, Нова Вільшанка, Порт, Степанівка, у яких разом мешкає близько 10 тис осіб.

Важливо

Орган місцевого самоврядування с. Визирка у перші дні березня вирішив допомогти жителям сіл обзавестися насінням городини від міжнародних насіннєвих компаній BAYER, Hazera, Enza Zaden, Rijk Zwaan.

До 9 березня тут чекають від сільчан заявок на насіння кавунів, динь, редиски, моркви, цибулі, капусти, томатів, огірків, кукурудзи.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення