online

18.04.2023 17:46   Соціальний захист

341

Подружжя з Одещини дало притулок ще двом знедоленим дітям і отримає статус «дитячого будинку сімейного типу»

На вихованні у Віктора і Ольги Луценків шестеро прийомних дітей

Подружжя Луценків із смт Саврань, що на Одещині, дало притулок ще двом знедоленим дітям і скоро отримають статус «дитячого будинку сімейного типу».

З 18 квітня, за результатами чергового засідання  районної комісії з питань захисту дитини, у них на вихованні вже є шестеро прийомних дітей.


Перших позбавлених батьківського піклування дітей Віктор і Ольга Луценки взяли у свою родину десять років тому.

«За ці роки громадськість і органи влади переконалася, що Луценки щиро вболівають за долю малят, біологічні батьки яких в судовому порядку були позбавлені батьківства, бо знехтували цими обов’язками, а умови життя дітей з ними були нестерпними», - зазначили в службі у справах дітей Подільської райдержадміністрації.

Варто сказати, що комісія РДА крім влаштування двох дітей у прийомну сім’ю також розглянула питання про тимчасове влаштування дитини першого року життя до сім’ї патронатного вихователя Антоніни Лазаренко.

В Подільській райдержадміністрації також зазначили, що основним завданням комісії з питань захисту дитини є сприяння забезпеченню реалізації прав маленьких громадян на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальних захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

«Але на жаль, не всі батьки можуть забезпечити ці потреби. В такому випадку є інші форми сімейного виховання», - доповнили розповідь службовці державного органу.

Це може вас зацікавити:

На Одещині вирішили відмовитися від районної лікарні

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення