online

02.06.2023 17:25   Життя громад

214

Понад 800 жителів взяли участь у заходах з благоустрою міської громади на Одещині

Цієї весни толоки були наймасовішими за останні роки

В Біляївській громаді підбили підсумки двомісячника з благоустрою населених пунктів.

За повідомлення пресслужби органу місцевого самоврядування в м. Біляївка, одночасно  у заходах взяли участь Понад 800 громадян.


З них: м. Біляївка – майже 300 осіб, с. Майори та с. Повстанське -50, с. Мирне та с. Ш. Балка – близько 100, с. Кагарлик – близько 60, с. Градениці - майже 300 мешканців. Цьогорічні толоки були чи не наймасовішими за останні роки.

«Під час проведення толок виконано широкий комплекс робіт, спрямованих на поліпшення благоустрою громади, озеленення та покращення стану довкілля. Впорядковано шість братських могил, три меморіальні комплекси, два місця почесних поховань, пофарбовано 24 дитячих майданчиків (77% від загальної кількості) та 1 спортивний майданчик, побілені дерева та бордюри на центральних вулицях громади. На виконання заходів по наведенню санітарного порядку в громаді  додатково було виділено з місцевого бюджету 163,195 тис. грн. на придбання фарби, вапна, щіток, рукавиць, цементу. Придбані матеріали були  розподілені  між населеними пунктами  громади для забезпечення виконання заходів, запланованих старостами сіл», –  ідеться в інформаційному повідомленні міськради.

Протягом двомісячника  комунальним підприємством «Наш дім» у Біляївці вивезли 576,0 куб м сміття. Тільки з парку ст. Дністер вивезено 40 причепів непотребу.

Протягом весни на території громади посадили 426 дерев.

Інспектори міськради на недбайливих жителів склали 475 приписів та два протоколи про адміністративне правопорушення за недотримання Правил благоустрою в Біляївській територіальній громаді.

Більшість мешканців громади відповідально поставилися до закликів міської ради щодо санітарного прибирання своїх прилеглих територій – впорядкували клумби, доглянули дерева та кущі, покосили траву.

Вам може бути зацікавим:

Міськрада на Одещині навколо сміттєзвалища посадить медоносну гледичію

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення