online

06.05.2023 11:32   Здоров'я

770

Посадовець Одеської ОДА взяв участь у мотиваційній сесії програми здоров’я

Одеську ОДА представ заступник голови

Заступник голови Одеської ОДА Дмитро Радулов взяв участь у мотиваційній сесії програми здоров’я «Всеукраїнська програма ментального здоров’я.

У повідомленні пресслужби облдержадміністрації зазначається, що питання охорони здоров’я та психосоціальної підтримки є комплексним. Воно стосується всіх сфер життєдіяльності людини і потребує системного та скоординованого підходу у ключових галузях, на всіх рівнях їх функціонування та з урахуванням потреб усіх соціальних груп.


З метою налагодження ефективної взаємодії на національному та регіональному рівнях у сфері психічного здоров’я, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов взяв участь у мотиваційні сесії «Всеукраїнська програма ментального здоров’я».

Супровід розробки та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я забезпечує Координаційний центр з психічного здоров'я при Кабінеті Міністрів України за експертного партнерства та підтримки ВООЗ. Майданчиком для ухвалення рішень є урядова міжвідомча координаційна рада.

Під час сесії було обговорено ряд важливих питань, зокрема торкнулись теми  розбудови системи надання послуг у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, психологічної допомоги у різних секторах в громадах. Говорили про підвищенні обізнаності населення щодо оцінки власного психоемоційного стану, потенційних ризиків для ментального здоров’я, дієвих методів їх вирішення і найкоротших шляхів отримання консультативної підтримки спеціалістів;

«Турбота про ментальне здоров’я є важливою складовою життя в сучасних реаліях, тому створення якісних послуг у сфері психічного здоров’я має стати одним з пріоритетів держави вже сьогодні», - розповів заступник голови ОДА Дмитро Радулов.

Це може вас зацікавити:

На Одещині міськрада підготувала пляж до сезону відпочинку

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення