online

21.08.2023 21:51   Патріотизм

1817

Активісти села на Одещині під час патріотичної вечірки зібрали для ЗСУ 112,6 тис грн

Підсумки недільного заходу підбила вчитель школи села Знам’янка Наталія Штефків

Активісти села Знам’янка Березівського району Одеської області під час патріотичної вечірки 20 серпня зібрали для ЗСУ 112,6 тис грн.

Про підсумки заходу розповіла один з організаторів Наталія Штефків.


«Все, що планували – відбулося. Сьомий захід в межах волонтерської діяльності активу села став історією. Неймовірно високо оцінюємо підтримку, розуміння, усмішки й добрі слова великого загалу односельців. Окрім виробів майстринь кухні з числа педагогів, кулінарні шедеври представили на захід чимало жителів Знам’янки. Також сільчани надали організаторам заходу м’ясну і молочну продукцію. Серед великого числа наших активних помічників відзначу п’ятирічного Іллю Станчука – хлопчик вже вдруге надає свій батут для дітей і заробив  800 грн у спільну скарбничку. А загальна сума донатів патріотичної вечірки склала 112 676 грн, на які ми придбаємо необхідні речі для наших хлопців на фронті», - зазначила Н. Штефків.

Раніше повідомлялося, що масштабне обрядове дійство «ой на Івана, та на Купала» вразило гостей села Знам’янка Одеської області, актив якого відтворив народні традиції святкування біля вогню і води. Цей захід також провів дружній колектив місцевих освітян разом з працівниками сільського закладу культури. На цьому дійстві для захисників України активісти зібрали близько 80 тис грн.

Вас може зацікавити:

Голова Одеської ОДА запросив на зустріч керівників ОТГ: говорили про мобілізацію коштів для ЗСУ

 Перші із запланованих п’ятдесяти дронів селищна рада Одеської області вже відправила захисникам на фронт

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення